Student:
Як вивчити англійську швидко та безболісно?
Easy-teacher:
Чарівної пігулки немає, але в нас є методика "edutainment" і величезне бажання допомагати людям у вивченні англійської. Приєднуйся! :)
 
Про школу Easy School
Easy School - незвичайна школа.
Це не просто освітні курси, не просто організація.

Easy School - це, в першу чергу, люди - захоплені, цілеспрямовані, неординарні, невтомні, шукаючі, люблячі вчитися і що не стоять на місці.

Це команда однодумців, що об'єдналися навколо загальної ідеї і великої спільної мети, яку просто неможливо досягти самостійно.
Кого ми навчаємо?
Ми навчаємо дітей (7-12 років), підлітків (13-16 років) та дорослих. При цьому для кожної вікової групи ми розробили свою методику, яка враховує вікові особливості та інтереси.
В якому форматі ми навчаємо?
Ми використовуємо методику "edutainment" - education+entertainment. Це означає, що ми поєднуємо розваги та навчання, щоб весь процес був максимально легким для студента.
Як ми будуємо урок?
На наших звичайних уроках ми завжди притримуємося таких принципів: кожна хвилина цінна; чергування видів діяльності - від письма до пісень; теми мають бути актуальними для дітей зараз; на кожному уроці ми робимо щось, що студенти не очікують (WOW-ефект).
Англійська - не єдина ціль!
Окрім вивчення англійської ми завжди працюємо над тим, щоби навчити дітей спілкуватися між собою та з дорослими, підтримувати один одного, ми розвиваємо впевненість та вчимо не боятися робити помилки, бути відповідальніими та дисциплінованими, цікавитися різними речами та слідувати за своєю мрією.
Що ми вміємо?
Немає неможливого, адже ми - креативні, активні, веселі та обожнюємо навчати англійскій мові!
Тематичні уроки
Свята (Christmas, Halloween, ін.) , актуальні серед молоді тренди (TikTok, компьютерні ігри, стиль, види спорта, ін.) - все це легко перетворюється в наших руках у цікавий урок, на якому діти не помітять, як проходить час, та отримують корисну практику з англійської.
Олімпіади та конкурси
Ми знаємо слабкі місця та помилкі, які найчастіше псують життя кожному, хто вивчає англійську. Також ми профі у тому, чтоби роз'яснити щось складне простою мовою, а також перетворити нудні тести у захоплюючу загадку, яку буде цікаво розгадати.
Квести
Ми не боїмося робити щось більше, ніж звичайний урок. Пошук скарба, до якого веде складна система підказок та схованок - це те, що треба, щоб діти із захопленням виконали всі завдання, тому що інтерес превалює над лінню та страхами.
Наші принципи
Доступність
Англійська має бути доступною для кожного
Простота
Для студентів все має бути максимально просто
Мотивація
Інтерес - це та сила, яка розвиває світ
WOW-ефект
Ми робимо те, чого от нас не очікують в класичному розумінні
Саморозвиток
Ми за те, що наші студенти розвивалися не тільки в англійській, але і в інших сферах
Дисципліна
Без дисциплини не буде системності та кращого результату
Наші вчителі
В нашій команді тількі натхненні вчителі, які вміють просто та легко знаходити підхід до кожного студента. Ми навчаємо кожного вчителя за своєю методикою протягом всього періоду роботи в Easy School, тому що ми любимо те, що робимо, та бажєамо надавати якісну та доступну освіту кожному.
Ann
Викладач англійської для дітей та підлітків
Evelyn
Викладач англійської для дітей
Jane
Викладач англійської для дорослих та підлітків
Emily
Викладач англійської для дорослих та підлітків
Scarlett
Викладач англійської для дорослих та підлітків
Школа англійської мови Easy School UA
Київ, вул. Преображенська, 15
+380 68 111 3333

info@e-a-s-y.com.ua
(Viber, Telegram, WhatsApp)