Student:
Як вивчити англійську швидко та безболісно?
Easy-teacher:
Чарівної пігулки немає, але в нас є методика "edutainment" і величезне бажання допомагати людям у вивченні англійської. Приєднуйся! :)
LET'S GET STARTED
Привіт, Easy-студент! Ми дуже раді, що ти починаєш навчання в нашій Школі англійської. Нижче ти знайдеш загальну інформацію про те, як буде проходити навчання, як сформована наша програма, а також які правила є у нас в школі.

ЯК МИ БУДЕМО ВЧИТИСЯ
Фіксований розклад
Тривалість 1 урока 75 хвилин
оnline-підтримка вчителя
загальний чат в одній із соціальних мереж або месенджері
summary уроків
текстові та аудіо- і відео- матеріали для тих, хто пропустив заняття
assistance
додаткові консультації з наданого матеріалу
Кожен студент нашої школи вибирає собі англійське ім'я - наприклад, ти можеш бути Oliver або Sandy, якщо цього захочеш!
До свого першого заняття тобі варто підібрати те ім'я, яке тобі найбільше до душі.
Happy Birthday!
В цьому році Easy School виповнилося 20 років! Весь цей час ми вдосконалюємо програму навчання. Наша програма - наша гордість, в ній немає нічого зайвого, тільки найактуальніші конструкції і правила, які ми пояснюємо простою і зрозумілою мовою.
В нашій школі є два основних "роки" (рівня) вивчення англійської
Після закінчення першого року (А2) ти вже зможеш говорити на прості побутові теми, розповісти про себе, свої уподобання і захоплення, описати свій день і відпочинок, здійснювати покупки, звертатися до персоналу в готелі простою мовою, а закінчивши другий рік (В1. 1), зможеш підтримати будь-яку розмову, використовуючи всі основні граматичні конструкції. Також існує три додаткові роки, які дозволять тобі ще краще познайомитися з усіма деталями англійської мови.
ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ
Демо-урок - це зменшена копія звичайного уроку за нашою методикою. На уроці ти познайомишся з учителем, групою і побачиш, в якому форматі проходять уроки. Учитель розповість тобі про те, як побудовано навчання, як будуть проходити тестування, а також проведе кілька активіті, в яких ти зможеш взяти участь.
Наша методика вивчення англійської "edutainment" (розважальне навчання) - це тренінг у вигляді великої гри зі своїми правилами. Якщо ти хочеш отримати максимум від нашої програми, тобі потрібно дотримуватися цих правил. А твій Easy-вчитель стане твоїм коучем у вивченні англійської, завжди підтримає і буде вимогливим до твоїх досягнень.
Ми використовуємо різноманітні підходи до вивчення нової інформації, а кожен урок и програма у цілому вибудовани з урахуванням особливостей роботи пам'яті людини, щоб полегшити та прискорити процес закріплення та активування нових знань та навичок. Незважаючи на те, що кожен урок відрізняється від попереднього, всі вони взаємопов'язані і збудовані в єдину систему.
1
Програма поділена на 4 відрізки - level'а
Кожен level включає в себе приблизно 10-15 уроків + уроки повторення і проміжну перевірку твоїх знань - level. На level'е ти здаєш різні аспекти, такі як вимова, словниковий запас, граматичні правила, письмовий тест, говоріння та ін. Щоб перейти на наступний рівень, потрібно обов'язково здати level. В кінці програми одного рівня ми починаємо готуватися до фінального іспиту, за результатами якого ти отримаєш сертифікат, що підтверджує твій рівень.
2
Материали для підготовки
Якщо ти пропустив заняття або просто хочеш ще раз все повторити, то ти можеш скористатися безкоштовними матеріалами для підготовки - зміст уроку в файлі Summary, а також відео-запис уроку. Тобі потрібно буде самостійно виконати всі завдання в summary, включаючи домашнє, і підготуватися до наступного уроку. Якщо у тебе виникнуть питання - ти завжди можеш звернутися до свого вчителя за поясненнями.
3
Assistance time

Якщо ти щось не зрозумів, то можеш прийти на додатковий урок - assistance time. Це безкоштовна консультація з пройденого матеріалу, яка призначається і проводиться твоїм вчителем напередодні здачі рівня для групи. На цій консультації ти зможеш задати питання з граматики і практичної складової курсу, а також попрактикуватися додатково.
КОНТАКТИ
Школа англійської мови Easy School UA

+38 (068) 111 3333

Побачимось на start lesson -
твоєму першому уроці в Easy School!

Good luck!
Київ, вул. Преображенська, 15